26805286 1781525001898128 3072961949083092166 nDnia 19 stycznia 2018r. Koło Naukowe Centrum Nauki Kurzętnik odwiedziło Szkołę Podstawową w Brzoziu. Zagościliśmy z pokazem naszych doświadczeń w klasach „0”, na zaproszenie wychowawców klas. Nasi uczniowie zaprezentowali doświadczenia: zegar jodowy, samozapłon, duch w butelce, pasta dla słonia, tęcza na talerzu, sztuczny śnieg, ciecz nieniutonowska, lampa lawa, pojazd poduszkowiec, wahadła z bombek i inne. Uczniowie biorący udział w pokazach: Olga Cieszewska, Agata Drankowska , Klaudia Elgert, Jakub Puwalski, Magdalena Szczepańska, Aneta Szulc, Renata Ziółkowska. Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci. Na ręce wychowawców klas przekazaliśmy od naszego koła dyplom uczestnictwa klas w pokazie doświadczeń, a każdy uczeń również otrzymał imienny dyplom uczestnictwa. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Nasze Koło CNK otrzymało podziękowanie za pokaz doświadczeń w formie dyplomu, gorące zaproszenie do następnej wizyty i wielkie brawa młodych adeptów nauki.

Fotogaleria

EFS poziom polskie kolor