29744878 1864485083602119 6422703351963470931 oW dniu 27 III 2018 r., kiedy obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru, grupa Fantazja odwiedziła kolejne szkoły. Po raz pierwszy mieliśmy okazję wystapić w Żłobku ,,Pisklandia" w Kurzętniku. Spotkała nas wielka niespodzianka, ponieważ najmłodsi widzowie byli bardzo wzruszeni wystepem grupy. Po prezentacji spektaklu ,, Królewna Śnieżka i wesołe krasnoludki", zaproszono nas na przepyszne śniadanie i słodki deser. Ponadto otrzymaliśmy rewelacyjne rekwizyty dla naszego teatru. Wystep przed najmłodszą widownią , okazał się bardzo udany. Tego dnia odwiedziliśmy także Szkołę Podstawową w Łąkorzu oraz Bibliotekę Gminnego Centrum Kultury w Biskupcu i tam również podziekowano nam smacznymi słodyczami. Ostatnim miejscem, do którego zawitaliśmy było Przedszkole ,,Talecik" w Bielicach. Dzieci, które uczęszczają do tej placówki są wyjątkowo empatyczne , w trakcie przedstawienia z widowni słychać było pełne niepokoju głosy|: ,,- Nie jedz tego jabłka, jest zatrute !" , ,, -Ja mam w domu dobre jabłka – dam Wam !" , ,, Królewicz ją chyba uratuje...". Po przedstawieniu poczęstowano nas ciastem i kawą. Dyrektorzy placówek, które odwiedziliśmy zaprosili grupę teatralną na kolejne występy. Opiekunem ,, Fantazji" jest Anna Szramowska.

Fotogaleria

 

 

EFS poziom polskie kolor