2 wynikDnia 26 marca 2018r odbył się w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku szkolny konkurs z wiedzy o Wielkiej Brytanii „Great Britain Inside Out Culture Quiz 2018”. W konkursie wzięło udział 35 uczniów z różnych klas technikum oraz szkoły branżowej. Test składał się z 4 zadań zamkniętych, a uczniowie mieli do zdobycia 50 punktów. Najlepszym uczniem okazał się Jan Balewski z klasy IV TE/TCPG, drugie miejsce zajęła Astride Nicase z klasy IV TŻUG, a trzeci był Filip Krzemieniewski z klasy I TU/TR. Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się dnia 05 kwietnia 2018. Wszystkim uczniom dziękujemy za chęć udziału w konkursie i gratulujemy nagrodzonym uczestnikom. Organizatorkami konkursu i opiekunkami były nauczycielki języka angielskiego: Astryda Karczewska- Petka, Katarzyna Kotłowska, Joanna Mielnik i Aleksandra Rojewska.

EFS poziom polskie kolor