DSCN8592Dnia 15 listopada 2018r. w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się powiatowe obchody „Światowego Dnia Rzucania Palenia”.  Uroczystość uświetnił występ grupy przedszkolaków z Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim o tematyce antynikotynowej. Uczestnicy obchodów„ Światowego Dnia Rzucania Palenia” obejrzeli film edukacyjny NIE SPAL SIĘ NA STARCIE promujący antynikotynową kampanię społeczną, której celem jest powstrzymanie młodych osób przed sięgnięciem po pierwszego papierosa. Obchody „Światowego Dnia Rzucania Palenia” były okazją do rozstrzygnięcia konkursów. Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku zajęli następujące miejsca w konkursie na koszulkę o tematyce antynikotynowej:


II miejsce - Orzoł Kinga - klasa 3 TCPG

III miejsce - Bartłomiej Dąbrowski - 2 klasa TGiPC

Wyróżnienie - Weronika Plitt - 2 klasa TGiPC

Opiekunem uczniów była pani Magdalena Kędziorska.

 

EFS poziom polskie kolor