20181219 132705Dnia 19 grudnia 2018 roku odbył się w naszej szkole "Konkurs na najciekawsze doświadczenie naukowe", przeprowadzony w ramach koła naukowego "Centrum Nauki Kurzętnik". Wzięło w nim udział 26 uczniów klas pierwszych Technikum i Szkoły Branżowej. Uczniowie przeprowadzili szereg ciekawych doświadczeń, które z dużym zainteresowaniem obejrzeli uczniowie naszej szkoły. Oto wyniki konkursu: I miejsce – Emilia Szynaka i Amanda Ziółkowska z klasy I TE za wykonanie "gaśnicy", II miejsce – Marta Dąbkowska i Zuzanna Boberek z klasy I TŻiUG za doświadczenie "kolorowe bąble w oleju", III miejsce – Jakub Kwiatkowski z klasy Ia BS za wykonanie rakiety. Dziękujemy wszystkim uczniom za wzięcie udziału w konkursie, ich zaangażowanie oraz zainteresowanie zapewne "ciekawszymi obliczami" przedmiotów przyrodniczych. Dorota Brozdowska i Magdalena Kwaśniewska

 

EFS poziom polskie kolor