48407701 2228228950561062 8492603494836994048 oW tym roku odczuwamy szczególnie atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, bo na cały okres przedświąteczny nasza szkoła wypiękniała. To takie małe , konkursowe „czary mary”, które odbyło się z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Zarząd społeczności szkolnej zachęcił klasy do konkursu na „Najładniejszą dekorację świąteczną sali lekcyjnej”. Celem tego przedsięwzięcia było: uświadomienie uczniom odpowiedzialności za sale lekcyjne, motywowanie uczniów do dbałości o swoje miejsce pracy ale przede wszystkim stworzenie przyjemnej, świątecznej atmosfery w szkole. Do konkursu zgłosiło się osiem oddziałów. Od Mikołajek aż do 18 XII klasy piękniały i piękniały. Jury w składzie: Anna Bartkowska- opiekun SU, Justyna Piotrowska-nauczyciel grafiki oraz Karolina Wiśniewska- Przewodnicząca Szkoły szczególnie zachwyciły 2 klasy. Sala 210, gdzie najczęściej przebywają informatycy z drugiej technikum i której wychowawcą oraz opiekunem jest pani Małgorzata Gołdon oraz sala języka angielskiego - 318, gdzie na co dzień przebywa z uczniami pani Katarzyna Kotłowska, wychowawca klasy 2 ekonomicznej i handlowej.

---------------------------------

W ogólnej ocenie klasa językowa otrzymała od jury maksymalną ilość punktów we wszystkich kategoriach, to jest: samodzielność wykonania ozdób, pomysłowość, wkład pracy, estetyka wykonania i oddanie atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie gratulujemy wygranej klasie 2 TE i TH a pozostałym uczniom biorącym udział w konkursie dziękujemy za zaangażowanie i stworzenie świątecznego klimatu w tych pięknie ubranych choinkach, pomalowanych na śnieżno i gwiazdkowo oknach, pachnących pomarańczami parapetach , „czapko – mikołajkowych” sufitach , w przyozdobionych doniczkowych kwiatkach i wiszących świątecznych skarpetach. Szkoła nasza w ten czas jest niczym Biegun Północny, gdzie kolorowo, światełkowo i muzycznie, bo słychać na przerwach kolędy i piosenki zimowe. Ale miło... Cieszy nas ten widok !

Tekst: Anna Bartkowska

 

Fotogaleria

 

EFS poziom polskie kolor