RZS studio 16Piękne kreacje i eleganckie garnitury królowały w sobotę 12.01.2019 r. w tylickiej sali weselnej. Swój studniówkowy bal mieli uczniowie klas czwartych Technikum im. Noblistów Polskich w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku. Na uroczystość przybyli także zaproszeni goście: władze powiatowe, dyrekcja Szkoły, nauczyciele i rodzice. Uroczystość otworzył dyrektor Mirosław Wodara, który życzył zebranym dobrej zabawy. Życzenia złożyli także wicestarosta- Jerzy Czapliński i przewodnicząca Rady Rodziców- Maria Burzyńska. Po zatańczeniu tradycyjnego poloneza, do którego uczniów przygotowała nauczycielka Marlena Rymer, młodzież oraz zebrani goście wznieśli toast i rozpoczęli wspaniałą zabawę, która trwała do białego rana.

 

Wychowawcy klas czwartych:

Dorota Nehring - klasa Technikum Agrobiznesu/ Ekonomicznego/ Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej,
Krystyna Psiuk-Dąbrowska - klasa Technikum Informatycznego,
Magdalena Kwaśniewska - klasa Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych,
Przemysław Majas - klasa Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych.

 

 

EFS poziom polskie kolor