64554911 2513195898731031 6072168971459624960 oDnia 19 czerwca oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2018-2019. Podczas uroczystej akademii Dyrektor Szkoły Mirosław Wodara wraz z Panem Wicestarostą Jerzym Czaplińskim nagrodzili uczniów którzy w roku szkolnym wyróżnili się na te innych, wysokimi wynikami w nauce, osiągnięciami sportowymi czy udziałem w innych ważnych konkursach i olimpiadach. Tego dnia pożegnaliśmy także, ostatni rocznik Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Noblistów Polskich. Absolwenci odebrali świadectwa ukończenia szkoły z rąk Dyrektora i Wychowawców, zdobyli tym samym upragniony zawód i ze zdobytą wiedzą mogą spokojnie wkroczyć na rynek pracy i zacząć dorosłe życie. Po części oficjalnej, przyszło nam zmierzyć się z chwilą smutną, trudną, ale nieuniknioną, czyli podziękowaniem za trud pracy, za życzliwość i ogromny wkład w rozwój naszej szkoły ustępującemu ze stanowiska Dyrektorowi Panu Mirosławowi Wodarze. Na twarzach wielu nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi, ale także uczniów widać było smutek. U niektórych pojawiły się także łzy, łzy po DOBRYM Dyrektorze, życzliwym,  wyrozumiałym, dającym wsparcie i możliwości rozwoju, tworzącym w szkole rodzinna atmosferę i obdarowującym wszystkich uśmiechem. Dziękujemy Panie Dyrektorze, za wszystko ! Miłych wakacji !

Fotogaleria

EFS poziom polskie kolor