IMG 20190618 125437W organizowanym po raz dwudziesty czwarty Międzynarodowym Konkursie Graficznym „Mój świat” pt. „Nieskończoność wyobraźni” uczennica klasy 3 Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych Martyna Szwechowicz otrzymała wyróżnienie w kategorii 16 - 20 lat. Na konkurs napłynęło łącznie 2660 prac z 285 ośrodków oraz 57 zgłoszeń indywidualnych z Polski, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Rosji, Serbii, Łotwy i Włoch. Nagrody i wyróżnienia przyznawano w 5 kategoriach wiekowych. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży w wieku 5 – 20 lat. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonanie pracy plastycznej na ogólny temat "Nieskończoność wyobraźni". Technika wykonania prac była dowolna. Od 3 do 21 września 2019 roku wystawę prac pokonkursowych można oglądać w Galerii Ratusz w Lublinie.

 Martynie składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst: Leszek Kędziorski

 

EFS poziom polskie kolor