71742913 2160229114082999 5870265131560075264 nDnia 04.10.2019r w piękny, jesienny wieczór od godziny 17.00 do 21.00 uczniowie z naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Województwa Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Wieczornym Mitingu Lekkoatletycznym o Puchar Marszałka Województwa w III Memoriale im. Kazimierza Okołowskiego. W zawodach brali udział uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz klubów sportowych z województwa warmińsko-mazurskiego. Pierwszą konkurencją był rzut oszczepem, w którym startowało dwóch naszych uczniów. Domżalski Jan uzyskał wynik 30,54 m i zdobył srebrny medal. W następnych konkurencjach też „nie odpuściliśmy”.

..........................

Sztafeta szwedzka: Jan Domżalski, Błażej Sobczak, Patryk Grzonkowski i Wojciech Skronik - brąz
Wojciech Skronik 400m -srebro,
Błażej Sobczak 200m – złoto,
Jakub Łukaszewski wzwyż – brąz,
Otylia Ulińska 400m – złoto,
Agata Kozłowska w dal - złoto ,
Agnieszka Żuralska w dal – srebro,
Sztafeta szwedzka : Agnieszka Żuralska, Patrycja Groszewska, Agata Kozłowska, Otylia Ulińska - srebro

Cieszę się bardzo, że pomimo tego, iż zawody odbywały się po lekcjach, gdzie inni zaczynali już weekend, uczniowie nie zawiedli. Podczas całych zawodów przestrzegano zasad fair play, dzięki czemu była miła atmosfera. Wiadomą rzeczą jest, że lekkoatletyka to królowa sportu i mam nadzieję, że będzie się ona rozwijała prężnie w naszej szkole ,a wyniki będą przynosiły nam satysfakcję.
Dziękuję wszystkim za udział. Anita Trela

 

EFS poziom polskie kolor