pnsSiedmioosobowa grupa uczniów naszej szkoły wygrała Ogólnopolski Konkurs „POSTAW NA SŁOŃCE”. "Fotonowi Naukowcy" - bo pod taką nazwą cały rok pracował zespół- zostali zwycięzcami dwuetapowego konkursu, którego celem jest poszerzanie wiedzy na temat fotowoltaiki oraz sposobu jej działania. W pierwszym etapie zespół uplasował się na III miejscu, zaś w drugim na II miejscu. Suma punktów zdobytych w każdym z etapów zaowocowała najwyższym stopniem na podium, I miejscem i Grand Prix w kategorii szkół ponadpodstawowych.

W skład zespołu wchodzą następujące osoby:
• Agnieszka Guzik,
• Patrycja Gawryszewska,
• Milena Jankowska,
• Kamila Kwiatkowska,
• Dawid Kotłowski,
• Julia Trzcińska,
• Małgorzata Zentarska.

Koordynatorzy: Violetta Lewandowska i Emilia Jankowska

Zachęcamy d zapoznania się z Prezentacja Konkursową Naszej drużyny! (kliknij aby wyświetlić)