IMG 9284Dnia 3 września 2021r. o godzinie 9.10 w sali 218 odbyło się Narodowe Czytanie utworu "Moralność pani Dulskiej" w wykonaniu grupy teatralnej Fantazja. Gościnnie wraz z grupą wystąpił Mirosław Wodara - serdecznie dziękujemy! Publiczność i aktorów powitała Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Katarzyna Trzaskalska, która przekazała informacje na temat akcji Narodowego Czytania. Grupa teatralna ,,Fantazja" przygotowała ciekawą inscenizację pierwszego aktu sztuki.

W rolach głównych wystąpili:
Pani domu Aniela Dulska- Anna Szramowska
Mąż Anieli Felicjan Dulski- Mirosław Wodara
Zbyszko- Jan Kłosowski
Córka Dulskich Mela- Adrianna Ruczyńska
Córka Dulskich Hesia- Jagoda Teska
Radczyni Juliasiewiczowa z Dulskich- Agata Zawacka
Hanka- Samanta Szałkowska
Lokatorka- Milena Jankowska

Publiczność z entuzjazmem przyjęła wystąpienie grupy ,,Fantazja".

Organizatorkami akcji były - Anna Szramowska i Anita Trela.