1639482840235W dniu 6 grudnia 2021r. została zorganizowana zbiórka karmy, koców, legowisk dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska w Iławie. Akcję przeprowadziła klasa I c Szkoły Branżowej wraz z wychowawcą Anną Szramowską, przyłączyła się firma P. H.U. ARTEX Arkadiusz Brzezicki z Marzęcic. Natomiast 8 grudnia 2021r. odwiedziliśmy Schronisko dla Zwierząt Iława ITOZ "Patrol Interwencyjny" i przekazaliśmy prezenty. Powitało nas wiele wspaniałych piesków, które z utęsknieniem czekają na swój nowy dom. Dlatego, jeżeli ktoś potrzebuje czworonożnego przyjaciela , to warto odwiedzić stronę internetową www.facebook.com/patrolinterwencyjny/ , wybrać pieska i go adoptować. Nie bądźcie obojętni! Każdy może pomóc, zabierając cudownego psiaka do swojego domu lub przekazując karmę, zabawki, koce. Pamiętajcie- dobro powraca!