10Z przyjemnością informujemy, że konkurs na plakat promujący bibliotekę i czytanie pt. „Warto czytać” został rozstrzygnięty! Celem konkursu było: - rozbudzanie i kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez tworzenie prac plastycznych, - promocja czytelnictwa wśród młodzieży, - kształcenie umiejętności tworzenia plakatu, - rozwijanie zainteresowań, umiejętności plastycznych i kreatywności. Z zainteresowaniem oglądaliśmy kreatywne pomysły uczestników przelane na papier. Jury konkursowe w składzie p. dyrektor Katarzyna Trzaskalska, p. Justyna Piotrowska , p. Milena Bukowska i p. Leszek Kędziorski miało trudne zadanie by wybrać te najlepsze.
--------------------------
Oto lista zwycięzców; I miejsce - Laskowski Oktawian 2 TGiPC/TUiSEO II miejsce - Osiecka Agnieszka 2 TGiPC/TUiSEO III miejsce - Trzcińska Amelia 2 TGiPC/TUiSEO Wyróżnienie Gołębiewska Natalia 2TE/TŻ Kamińska Weronika 2 TGiPC/TUiSEO Wystawę prac konkursowych można obejrzeć w holu obok biblioteki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych przyszłych konkursach. Koordynatorzy konkursu : Milena Bukowska, Magdalena Kędziorska, Leszek Kędziorski