02670805 f9f1 4ed1 938c 783bf6b88236"Bezinteresowne działania są jak gwiazdy - rozświetlają drogę innym". W dniu 18.06.2023r w ZSZ w Kurzętniku uroczyście oddano do użytku zagospodarowany przez uczniów dziedziniec szkolny. Zadania tego podjęli się uczniowie: Bartkowska Monika, Bartkowski Mateusz, Bartkowski Karol, Burkiewicz Wiktor, Grzywacz Bartosz, Józefowicz Seweryn, Kania Albert, Kozłowski Marcin, Kopański Cezary, Kwiatkowski Krzysztof, Ojdowski Maciej, Ostrowska Danuta, Osiński Damian, Pokojski Tomasz, Zagórski Kamil pod opieką Pani Emilii Jankowskiej. Po trzech miesiącach prac, które rozpoczęły się 19.03.2024r dziedziniec jest gotowy i może służyć jako miejsce odpoczynku i relaksu całej społeczności szkolnej.
-----------------------
Podczas uroczystości wyróżniono też uczennice Patrycję Szmeichel i Annę Żądłowską które w ramach projektu Zwolnienie z teorii w sąsiedztwie dziedzińca stworzyły ogródek warzywny.