W dniach 15-16.03.2024 roku wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w Wielkanocnej Zbiórce Żywności pod hasłem: „Święta godne, a nie głodne” organizowanej przez Bank Żywności w Olsztynie. Uczniowie – Julia Zagórska, Aleksandra Preus, Martyna Raszkowska, Amelia Trzcińska, Magdalena Nitka, Amelia Trzaskawka, Anna Żądłowska, Justyna Goryszewska i Patrycja Szmeichel brali udział w zbiórce oleju, mąki, cukru, słodyczy na terenie Biedronki w Nowym Mieście Lubawskim. Dziękujemy z całego serca.
Środa, 20.03.24r. w szalonym, wiosennym tygodniu w naszej szkole jest poświęcona osobom zmagającym się z Autyzmem. Solidarnie społeczność szkolna na znak wsparcia założyła niebieskie koszulki. Stoisko informacyjne (multimedialne) przy pokoju nauczycielskim, które obsługiwali uczniowie z klasy 3TI miało na celu poprawienie świadomości wśród uczniów. 🎽👔Strona 98 z 226



